TAMER GÜNAL

Home »  TAMER GÜNAL

            Elektronik mezuniyetinin ardından sistem mühendisliği eğitimi gördü, uzun yıllar bilişim sektöründe çalıştıktan sonra fotoğraf, reklam ve tanıtım alanına geçti.
Çeşitli alanlardaki fotoğraf deneyimlerinden sonra sualtı ve havadan görüntüleme konularında da uzmanlaştı. Belgesel projelerine imza attı ve reklam filmleri çekti. Murat Evgin’in “Ölümsüz” adlı müzik klibinin sualtı görüntü yönetmenliğini ve çekimlerini gerçekleştirdi. Türkiye Suları Portfolyo birinciliği, İstanbul’u Havadan Görüntüleme yarışması İstanbul birinciliği gibi bir çok fotoğraf yarışmasında çeşitli ödüller aldı. Atlas dergisi “Doğu Anadolu’nun Tatlı Suları” projesi kapsamında Nemrut Krater Gölü, Van Gölü, Diyadin, Çaldıran gibi Doğu Anadolu’nun bir çok noktasında sualtında çekimler yaptı. Kaçkarlar buzul gölü yüksek irtifa dalışlarını gerçekleştirdi. Tatlı ve tuzlu su olmak üzere ülkenin pek çok noktasında sualtı çekimleri yaptı. Fotoğrafları Deniz Magazin, Atlas, Yolculuk ve benzeri dergilerde yayımlandı.

Halen kendi firması bünyesinde gezi dergileri için fotoğraflar çekiyor, firmalar için reklam & tanıtım çalışmaları yapıyor.

http://www.tamergunal.com/

TAMER GÜNAL

Comments are closed.

BizStudio-lite Theme by SketchThemes